Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Uudised

Esimesena Eestis muutis Swedbank kõik oma pensionifondid roheliseks

Swedbank muutis alates maikuust 1990-99 sündinud inimestele mõeldud indeksfondi täielikult keskkonnasäästlikest põhimõtetest lähtuvaks. Selle tulemusel aitavad nüüdsest kõik Swedbanki teise ja kolmandasse sambasse investeerivad inimesed panustada pensioni kogumise kõrval keskkonnaalaste, sotsiaalsete ja heade juhtimistavade eesmärkide saavutamisse.

Lähemalt

Ööl vastu neljapäeva võib esineda häireid Swedbanki elektrooniliste kanalite töös

Seoses plaanipäraste IT-hooldustöödega võib 26. mail ehk kolmapäeva öösel vastu neljapäeva vahemikus 00.00-04.30 esineda tõrkeid Swedbanki pangakaartide, mobiili- ja internetipanga ning sularahaautomaatide töös.

Lähemalt

Noored soovivad pangalt enim nõu raha säästmisel ja oma kodu ostmisel

Swedbanki 18–30aastased kliendid ootavad oma pangalt tuge ennekõike raha säästmise ning oma esimese kodu ostmise teekonnal, selgub värskest küsitlusest. Olulisel kohal on ka investeerimise ja ettevõtlusega alustamine.

Lähemalt

Pangakaardi PIN-kood on ununenud igal teisel täiskasvanul

Selgub, et maailmas on kahte sorti inimesi: neid, kes unustavad oma pangakaardi PIN-koodi, ja neid, kel need neli numbrit mitte kunagi meelest ei lähe. Swedbanki hiljutine uuring näitab, et 52% Eesti täiskasvanuid on vähemalt korra oma pangakaardi PIN-koodi ära unustanud. 17% täiskasvanud eestimaalasi ehk iga kuues tunnistab, et neil on PIN-kood ununenud rohkem kui ühe korra.

Lähemalt

Swedbank muudab II samba pensionifondi valimise ja pensioniks kogumise lihtsamaks

Alates tänasest muutuvad Swedbanki II samba pensionifondid K30, K60 ja K100 elutsüklifondideks. Elutsüklifondides muutub aktsiate osakaal ja sellega seotud riskitase ajas automaatselt, nii kaob vajadus fondi vahetada ning oht, et ollakse vanusele mittesobivas fondis.

Lähemalt

Swedbank AS-i 2022. aasta esimese kvartali tulemused

  • Venemaa sõda Ukrainas ning sellega kaasnenud sanktsioonid ja nende mõju
  • Alla 18-aastastele noortele avame kontosid nüüd ka interneti teel
  • Hariduse ja innovatsiooni toetamine
  • Laenuportfelli kasv oli positiivne ja sõda seda ei mõjutanud

Lähemalt

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
  • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Olete internetipangast välja logitud!

Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, saatke need meile pangateatega. Teie arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulgege kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank